Nejlepší příběhové hry

Co hry zde musí splňovat:

Seznam her:

Life is Strange

Počet dílů: 5

 1. Life is Strange (2015)
 2. Life is Strange: Before the Storm (2017)
 3. The Awesome Adventures of Captain Spirit (2018)
 4. Life is Strange 2 (2018)
 5. Life is Strange 3: True Colors (2021)

Popis prvního dílu:
Hra sleduje studentku Max Caulfieldovou, která zjistí, že má schopnost vracet čas. Hráč může příběh ovlivnit řadou rozhodnutí, každá volba vyvolává efekt motýlích křídel, kde malé změny vedou k velkým variacím později. Vracení času pak umožňuje hráči vyzkoušet dopady různých variant. (zdroj: Wikipedia)


The Walking Dead: A TellTale Series

Počet dílů: 5

 1. The Walking Dead Seasone 1 (2012)
 2. The Walking Dead Seasone 2 (2013-2014)
 3. The Walking Dead: Michonne (2016)
 4. The Walking Dead Seasone 3: A New Frontier (2016-2017)
 5. The Walking Dead Seasone 4: The Final Season (2018-2019)

Popis prvního dílu:
The Walking Dead je pětidílná série odehrávající se stejném světě jako cenami ověnčená komiksová série Roberta Kirkman. Hrajte jako Lee Everett, odsouzený trestanec, který dostal druhou šanci žít ve světě zpustošeném nemrtvými. Ve světě, kde se mrtvoly ožívají a přeživší se nezastaví před ničím, jen aby zajistili svou vlastní bezpečnost, mu může ochrana osamoceného dívky jménem Clementine nabídnout vykoupení ve světě, které se stalo peklem. (zdroj: supergamer.cz)


The Wolf Among Us

Počet dílů: 1

 1. The Wolf Among Us (2013)

Popis prvního dílu:
The Wolf Among Us je série pěti epizod podle cenami ověnčené komiksové série Fables (DC Comics/Vertigo). Je to často násilný, zralý a drsný thriller, kde postavy a mýtické stvoření, tradice a legendy jsou skutečné a existují v našem světě. Jako Bigby Wolf, velký zlý vlk v lidské podobě, zjistíte, že brutální, krvavá vražda je jen příchuť tom, co může nastat v herní sérii, kde má každé Vaše rozhodnutí ohromné následky. (zdroj: supergamer.cz)